KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872091
nr 1287 2091
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1986. Olja på duk, 84x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:42:35
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
6